Zadávacie podmienky pre reklamné príbehy
Zadávacie podmienky pre reklamné príbehy
Dôležité organizačné body
Absolvujte hodinu s učiteľom
Vo videu ukážte fragment hodiny, na ktorej dieťa komunikuje s učiteľom (jeho emócie, spôsob zapojenia do procesu). Je vhodné absolvovať hodinu na počítači alebo notebooku.
Čas vydania reklamy
Inzercia ráno do 9:00 vo vašom časovom pásme. V deň reklamy Vás žiadame, aby ste neurobili viac ako 20 príbehov, pretože je pre nás dôležité, aby boli reklamné videá prvé a nestratili sa v skupine iných príbehov.
Schválenie materiálov
Materiály na schválenie s hotovými potiahnutiami prstov, nápismi a školským logom by sa mali poslať na adresu partner@allright.com 3 dni pred dátumom zverejnenia.
Preposílajte príbehy na našej stránke
Ak Vám to neprekáža, môžeme dobudúcna Vašu publikáciu preposlať na našu stránku alebo ju použiť v propagačných materiáloch školy. Žiadame Vás, aby ste na tom vopred súhlasili.
Scenár príbehu
1
Úvod (1. príbeh)
Nahrajte video vo formáte prieskumu, testu, výzvy alebo hlasovania pre zaujatie podporovateľov. Napríklad: študuješ angličtinu mimo školy? Ako študujete angličtinu s deťmi? (otázky podľa Vášho uváženia)
2
Fragment hodiny (1. - 2. príbeh)
Vo videu zobrazte fragment hodiny, kde môžete počuť, ako dieťa komunikuje s učiteľom (ukážte jeho emócie, ako sa do procesu zapája) a spätnú väzbu dieťaťa po skončení hodiny. Môžete dieťaťu položiť úvodnú otázku „Aké nové témy ste sa s učiteľom naučili? "„Je štúdium online viacej cool ako v škole?" „Čo sa ti najviac páčilo?" Alebo položte vlastnú otázku. Je dôležité absolvovať hodinu na počítači alebo notebooku.

Dajte nápisy s textom na video: All Right je medzinárodná anglická jazyková škola. Individuálne hodiny pre deti od 4 rokov.

Pridajte potiahnutie prstom.
3
Výhody školy (3. - 4. príbeh)
Odporúčanie rodiča - spätná väzba VOICE o výhodách školy (voliteľné), v pozadí video z hodiny alebo po odporúčaní (môže byť vo formáte „hovoriaca hlava"). Je dôležité motivovať divákov, aby sa prihlásili na bezplatnú hodinu a nezávisle hodnotili formát online učenia.

1. Cambridgeská komunikačná metodológia
All Right je medzinárodná anglická jazyková škola. Výučbový program All Right je založený na Cambridgeskej komunikačnej metodológii. Zameriava sa na rozprávanie a učí dieťa plynulo komunikovať v anglickom jazyku. Tento prístup sa dnes považuje za jeden z najefektívnejších.

2. Ekonomický rozpočet
Nemusíte riešiť kopec učebníc a platiť za nepotrebné knihy a zošity. Platba zahŕňa absolútne všetky materiály v interaktívnom formáte, ktoré sú potrebné na osvojenie jazyka. Hodiny sa konajú online, čo znamená, že nemusíte nikam chodiť. Prepravné náklady sú vylúčené. Šetríte čas, peniaze a námahu.

3. Čas strávený spolu
Budete schopní sledovať výsledky vzdelávania a byť prítomní počas hodín. Ak dieťaťu pomôžete naučiť sa anglicky, budete s ním udržiavať blízkosť a porozumenie a harmonický vzťah.

4. Interaktívne hodiny
Na hodinách sa používajú rôzne typy aktivít. Jedná sa o cvičenia, piesne, hry a komiksy. S nimi je ľahšie udržať pozornosť dieťaťa a jeho záujem sa iba zvyšuje. Neexistujú žiadne nudné a jednotvárne úlohy. Hodiny sú plné interaktivity, ktorú milujú najmä mladí študenti.

5. Naša škola pre Vás pracuje celé leto!
Letné prázdniny sú skvelou príležitosťou na zdokonalenie sa v angličtine. Keďže školské hodiny sa už skončili, dieťa má viac voľného času na to, aby sa učilo jazyk. S aplikáciou All Right sa môžete učiť kdekoľvek na svete: na mori, v horách, s babkou na dedine. Hlavná vec je dostupnosť internetu a telefónu po ruke.

6. Certifikovaní učitelia
Individuálne hodiny pre deti od 4 rokov so štandardnými, prémiovými učiteľmi a rodenými hovorcami. Debatné krúžky podľa záujmov o rôznych témach (zahrnuté v balíku hodín).

Písaný text: Vedomosti sú najlepší darček. Darujte svojim priateľom darčekový poukaz na hodiny angličtiny od All Right.
Kurz angličtiny za prijateľnú cenu. Skúšobná hodina je ZDARMA
4
Video, ktoré zobrazuje učiteľov (5. príbeh)
Ukážte učiteľov na webovej stránke školy. Učitelia sú štandardní, prémioví a rodení hovoriaci. Iba 4 zo 100 učiteľov prešli prísnym výberovým konaním a stali sa súčasťou tímu. Všetci učitelia majú vyššie pedagogické/jazykové vzdelanie, medzinárodné osvedčenie a rozsiahle skúsenosti s prácou s deťmi rôzneho veku. Našou hlavnou úlohou je vštepiť deťom lásku k učeniu angličtiny a zapáliť im iskru v očiach! Na stránke môžete spoznať každého učiteľa, čítajte o nich recenzie od rodičov a sledujte videoprezentáciu. https://allright.com/teachers

Písaný text: All Right Vás nenúti učiť sa, ale zamilovať sa do angličtiny.
Promo kód, ktorý poskytne +2 individuálne hodiny pri prvom zakúpení balíka hodín (udeľujeme ho 3 dni pred zverejnením).
Pridajte potiahnutie prstom a logo školy na Instagram @allright_global

Ukážka reklamy