Özet №5: Instagram Hikayelerinde Reklam Verme
✅Ana fikir: Çocuğunuz All Right School'da İngilizce okuyor. Zaten okulun avantajlarını değerlendirme fırsatınız oldu. Deneyiminizi takipçilerle paylaşın, onlara promosyon kodunu verin ve onları ücretsiz deneme dersi almaya davet edin.

✅Reklam içeriği üzerinde, yayınlanmadan 3 gün önce mutabakata varılmalıdır. Gerekirse düzeltmeleri yapın. Materyal göndermek için e-posta: partner@allright.com

✅ İlan sabah 09:00 - 12:00 saatleri arasında yayınlanmalıdır ⌚

✅ Bu günde başka Hikaye Reklamınızın olmaması önemlidir (veya önce reklamımız yayınlanmalıdır) ❗
İlan 5 hikayeden oluşmaktadır (sayı tartışılabilir). İlk hikaye anketli bir intro, diğer 4 hikaye reklamdır.

2-5. hikayelere bir 'Kaydır' bağlantısı eklemeniz gerekecek.

Dersten SADECE BİR videoda (2. veya 3. hikaye) Instagram'ımızı @allright_global etiketlemeniz gerekir

✅ Hikayeleri yayınlandıkları gün göremeyen takipçilerin başka bir zaman görebilmeleri için lütfen öne çıkanlar bölümünde reklamlarımızla hikayeleri kaydedin. Sizlerle yeniden iş birliği yaparak daha önce yayınladıklarınızı dikkate alıp yeni bir script oluşturabileceğiz. Lütfen onaylayın.

✅ Instagram sayfamızda reklam hikayelerini yeniden yayınlamak ve bunları okulun tanıtım materyallerinde kullanmak için onayınızı istiyoruz. Lütfen kabulünüzü e-posta ile onaylayın.
1. hikaye - giriş

Amaç: Çocuklar için İngilizce öğrenme konusuna dikkat çekmek.

Konulardan birini tartışın:
✔ Anket: Çocukların İngilizce bilmesi gerekiyor mu? Evet Hayır
✔ Soru: Ailenizde kim İngilizce konuşuyor?
2. ve 3. hikayeler - öğretmenli dersi gösterin
Çevrimiçi öğrenmenin temel avantajları hakkında konuşun (kendi takdirinize bağlı olarak). Çocuklu birçok arkadaşınızın All Right okulunda okuduğunu ve hala çocuğu için bir İngilizce okulu arayanlar veya online eğitimi denemek isteyip de tereddütleri olanlar için okulla ilgili kişileri paylaşmak istediğinizi söyleyin.

Başlık ekle:
✍ All Right, uluslararası bir İngilizce okuludur. 4 yaşından büyük çocuklar için bireysel dersler.
✍ Çevrimiçi öğrenme çağdaş, tasarruflu ve etkilidir.

Size göre All Right'taki derslerin neden ebeveynler için uygun olduğunu paylaşın. Aşağıda okul hakkında bazı bilgiler yer almaktadır. Sizin için en önemli olana odaklanın. Kelime kelime konuşmayın⏬

⚡Tatilde bile çalışmaya devam edebilirsiniz. Uygulama üzerinden mobil cihazınızdan ders alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internet erişimi.

⚡Esnek program, çocuğun programına uyarlanabilir.

⚡Çocuğun ilerlemesini mobil uygulama üzerinden veya web sitesindeki kişisel bir hesaptan takip etmek uygundur. Öğretmen her dersten sonra ilerleme hakkında geri bildirim gönderir.

⚡ Derslerin süresi geçmez. Rahat bir tempoda ders çalışabilirsiniz.

Öğretmenlerden bahsedin. Aşağıda bazı ipuçları bulunmaktadır. Sizin için en önemli olana odaklanın. Kelimesi kelimesine aynısını ullanmayın⏬

⚡Okul sadece sertifikalı öğretmenler istihdam etmektedir, eğitimleri ve başarıları ile ilgili bilgiler profillerinde belirtilmiştir.

⚡Öğretmenler çocuklarla nasıl çalışacaklarını bilirler ve çocuklarla nasıl çalışılacağını bilirler, onlara nasıl yaklaşılacağını bilirler ve öğrenme sürecine dahil olurlar.

⚡ Öğretmeni kendiniz seçebilirsiniz. Öğretmenlerle tanışmak için sitede video tanıtımları yayınlanmaktadır.

⚡Öğretmenler sınıfta en yeni yöntemleri kullanırlar (çocuklara en etkili öğretim yöntemlerinin anlatıldığı programı okuduğunuzu/gördüğünü ve öğretmenlerin bunları okulda uyguladıklarını söyleyebilirsiniz).

Kelimeleri metinle çoğaltın

2. ve 3. hikayelere KAYDIR EKLE
4. hikaye - promosyon kodu
İlk ödemede bonus veren promosyon kodunu takipçilerinizle paylaşın. Reklamın yayınlanmasından 3 gün önce, ne tür bir hediye sağladığını belirten kişisel promosyon kodunuzu göndereceğiz.

Promosyon kodunu metin olarak yazın ve kaybetmemek için promosyon kodunun ekran görüntüsünü almayı tavsiye edin. Hikayeler 24 saat sonra kaybolacak, ancak promosyon kodunun son kullanma tarihi yok!

Hikayenin başlıkları:
Promosyon kodu (promosyon kodunu ve bonusu belirtin)

4. hikayeye KAYDIR ekleyin
5. hikaye - çocuğun geri bildirimi
Okul her yeni öğrenciye ücretsiz deneme dersi veriyor! Ders sırasında öğretmen çocuğun bilgi seviyesini değerlendirecek, platformu tanıtacak, öğrenme hedeflerini belirleyecek ve okulda İngilizceyi daha fazla öğrenmek için bir program seçecektir.
Sitede bir derse kaydolmak çok basit: https://allright.com
Adım adım gösterin.

Hikaye başlıkları:

✍ Bir öğretmenle ücretsiz deneme dersi! Çocuğunuzun seviyesini öğrenin ve bireysel bir eğitim programı alın, linke tıklayın.

5. hikayede KAYDIR EKLE
+48 223 070 229
Si tiene alguna pregunta, por favor, póngase en contacto con nosotros: partner@allright.com