Referenčné podmienky č.6: Instagram Stories reklamy
Podmienky spolupráce:
✅Hlavná myšlienka: Vaše dieťa študuje angličtinu v škole All Right. Prednosti školy ste už mali možnosť oceniť. Podeľte sa o svoje skúsenosti so sledovateľmi, dajte im promo kód a pozvite ich na bezplatnú skúšobnú hodinu.

✅ Reklama pozostáva z 5-8 príbehov (o počte môžeme diskutovať).
K príbehom budete musieť pridať odkaz 'Swipe-Up' s informáciami o škole - vložte aspoň 4 odkazy (odošleme 3 dni pred zverejnením).
Náš Instagram @allright_global označte iba na jednom videu s hodiny.
Nerobte to viackrát!

✅ V jednom z príbehov zobrazte svoj PROMO KÓD. K ostatným príbehom musíte pridať titulky, ktoré budú odrážať Vaše slová.

✅ Doba zverejňovania: Príbehy je potrebné zverejňovať medzi 9:00 a 12:00. O čase môžeme diskutovať.

✅Obsah reklamy je potrebné dohodnúť 3 dni pred zverejnením. V prípade potreby vykonajte opravy. E-mail na zasielanie materiálov: partner@allright.com

✅ Je dôležité, aby ste v tento deň nemali žiadne iné reklamy (alebo naša reklama musí byť zverejnená ako prvá) ❗

✅ Uložte príbeh do Instagram Highlights alebo do samostatného priečinka s promo kódmi, ak sú k dispozícii.
Začiatok - hodina + políčko s otázkami
Prvý príbeh: ukážte, ako prebieha individuálna hodina s učiteľom.
Je potrebné prejaviť interakciu s učiteľom, dieťa sa musí aktívne zapájať, plniť úlohy, odpovedať na otázky učiteľa. Video by malo byť dynamické a malo by tiež ukázať, ako hodina vyzerá.
Pridajte pole s otázkami, aby vaši sledovatelia mohli zdieľať svoje otázky/myšlienky o hodinách. Príklady: „Čo by ste chceli vedieť o hodinách angličtiny?“ /
"Váš názor na hodiny a prečo ste ešte nezačali študovať angličtinu online?"

Po zverejnení prvého príbehu počkajte 40-60 minút, aby Vaši sledovatelia mali čas položiť otázky. Vyberte si až 5 najbežnejších otázok a odpovedzte na ne počas rozhovoru do kamery. Kľúčové body by mali byť dodatočne uvedené v texte.

Pridajte označený odkaz tam, kde je to bolo najvhodnejšie.
Hlavná časť - odpovede na otázky + výhody školy
Druhý, tretí a štvrtý príbeh: odpovedanie na otázky sledovateľov pri rozhovore do kamery. Okrem toho napíšte kľúčové body do videa s odpoveďami.
Finále - PROMO KÓD a pozvánka na prihlásenie sa na skúšobnú hodinu
Piaty príbeh: porozprávajte sa o bezplatnej individuálnej hodine s učiteľom, motivujte svojich sledovateľov, aby sa na ňu prihlásili.
Zdieľajte svoj propagačný kód. Pripomeňte svojim sledovateľom, že je lepšie nasnímať promo kód, aby si ho nestratili!
Pridajte označený odkaz a prihláste sa na skúšobnú hodinu.
Najčastejšie otázky:
💌 V akom veku? V akom veku odporúčate začať?
Hodiny sú určené pre deti od 4 rokov, ale niektorí učitelia učia deti už od 3 rokov.
💌 Ceny / Koľko to stojí mesačne?
Cena jednotlivých hodín závisí od požadovaného balíka hodín (od dĺžky hodín a typu učiteľa). Ako darček získate rovnaký počet hodín v debatnom krúžku.
Poskytnite informácie o svojom propagačnom kóde a zľave, ktorú poskytuje. Zdôraznite, že ceny hodín je možné zobraziť kliknutím na odkaz.
💌 Trvanie, frekvencia / Je možné si vybrať deň v týždni?
Trvanie hodiny: 25 a 55 minút. Rozvrh si zvolíte sami: škola je otvorená každý deň (vrátane víkendov a sviatkov) 24 hodín. Môžete si zvoliť, ako často sa bude Vaše dieťa učiť: 1, 2 alebo 7-krát týždenne. Platnosť hodín nevyprší, môžete ich využiť kedykoľvek budete chcieť. Nemusíte voziť svoje dieťa na hodiny: hodiny prebiehajú online, čo Vám ušetrí veľa času. Na hodiny sa môžete pripojiť z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet: z počítača, notebooku, tabletu alebo mobilného telefónu. Ak je Vaše dieťa preč na výlete alebo proste nie je doma, stále môže učiť angličtinu.
💌 Je možné učiť sa vždy s tým istým učiteľom?
Vždy sa môžete učiť u toho istého učiteľa a ak Vám jeho rozvrh nevyhovuje alebo ho chcete zmeniť, žiadny problém: pomôžeme Vám nájsť si iného. Každý učiteľ má vo svojom profile prezentačné video, môžete si ho pozrieť a prihlásiť sa na hodinu s tým, ktorý sa Vám najviac páči.
💌 Sú učitelia rodenými hovorcami? / Hovoria učitelia jazyk dieťaťa?
K dispozícii sú rodení hovorcovia a bilingválni učitelia. Ak sa Vaše dieťa len začína učiť angličtinu a obávate sa, že ničomu nebude rozumieť, All Right má riešenie: majú rodených hovorcov aj bilingválnych učiteľov, takže v prípade potreby môžu Vášmu dieťaťu vysvetliť predmet v slovenčine.
💌 Prispôsobujú sa školskému vzdelávaciemu programu?
Vo svojom osobnom konte môžete komunikovať s učiteľom: v prípade, že potrebujete zrušiť hodinu alebo preberať konkrétnu tému. Ak si Vaše dieťa potrebuje zopakovať učivo zo školy alebo urobiť domáce úlohy, dajte o tom vedieť učiteľovi, ktorý bez problémov dodrží školské osnovy a pomôže výrazne zlepšiť výkon v škole.
💌 Sú hodiny naozaj personalizované?
Pred prvou hodinou sa Vás opýtajú na všetky potrebné informácie: vek dieťaťa, jeho skúsenosti so učením angličtiny, záľuby a záujmy, čo rád robí. Učiteľ pripravuje materiály na základe informácií, ktoré poskytnete, takže hodiny sú 100% personalizované a budú diskutovať o témach, ktoré Vaše dieťa bavia.
+16509779585
global@allright.com